/ 8 نظر / 32 بازدید
وحید

سلام.سه هنر هرگز کهنه نمیشود خط و نقاشی و موسیقی. حقیقتا خط زیبایی دارین تبریک میگم

به لحظه های من بیا...

خوشبختی لحظه ای است که احساس میکنی خدا در کنارت هست و تو به حرمت وجودش گناه نمیکی....... لحظه هایتان پر از خوشبختی

سید علی حجازی

اینچنین زیبا نوشتن علتش لطف خداست چون بخندد یار اوج این قلم بی انتها ست اللَّهُ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ الْأَرْضَ قَرَارًا وَالسَّمَاءَ بِنَاءً وَصَوَّرَكُمْ فَأَحْسَنَ صُوَرَكُمْ وَرَزَقَكُم مِّنَ الطَّيِّبَاتِ ۚ ذَٰلِكُمُ اللَّهُ رَبُّكُمْ ۖ فَتَبَارَكَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِينَ [٤٠:٦٤] خداوند کسی است که زمین را برای شما جایگاه امن و آرامش قرار داد و آسمان را همچون سقفی (بالای سرتان)؛ و شما را صورتگری کرد، و صورتتان را نیکو آفرید؛ و از چیزهایی پاکیزه به شما روزی داد؛ این است خداوند پروردگار شما! جاوید و پربرکت است خداوندی که پروردگار عالمیان است!

صدای دوست

به به چ پستهای زیبایی گذاشتین[دست][دست][دست][گل]

شادی

عید است و دلم خانه ویرانه ، بیا این خانه تکاندیم ز بیگانه ، بیا یک ماه تمام میهمانت بودیم یک روزه به مهمانی این خانه بی عید فطر مبارک

شعیب

سلام بهم گفت:دوست داری عاشق کسی بشی که عاشقت نیست؟ گفتم: نه گفت:دوست داری کسی رو تو قلبت جا بدی که تو واسش مهم نیستی؟ گفتم: نه گفت:دوست داری واسه کسی بمیری که جون تو واسش مهم نیست؟ گفتم:نه گفت:حاضری غرورتو به خاطر کسی بشکنی که عشقتو باور نداره؟ گفتم:نه گفت:پس عشقتو هر چه قدر واقعی باشه چون یک طرفه است بازم کافی نیست. یکم فکر کردم و گفتم:با دلم چه کنم؟